Модель Big Farm Трактор Massey Ferguson 6613, 1:16 (43078) 4931339
- В наявності
- Код: 4931339
3 237 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель Big Farm Трактор Massey Ferguson 6613 в масштабі 1:16 оснащена безліччю частин, що рухаються, реалістичними світлом і звуком. Кабіна знімна, а капот відкривається, показуючи чудові деталі двигуна.
Модель трактора сумісна з іншими моделями Britains та Big Farm у масштабі 1:16. Підходить для ігор у приміщенні та на вулиці.
У комплекті 3 батарейки ААА. Відмінний подарунок для колекціонерів та дітей віком від 3 років.
Модель трактора сумісна з іншими моделями Britains та Big Farm у масштабі 1:16. Підходить для ігор у приміщенні та на вулиці.
У комплекті 3 батарейки ААА. Відмінний подарунок для колекціонерів та дітей віком від 3 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 43078 |
| Батарейки входять до комплекту | Да |
| Виробник | Big Farm |
| Вага | 1.44 кг |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 18 |
| Висота | 25 см |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина | 22 см |
| Звуки/мелодії | Да |
| Код Уктвед | 9503008500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матеріал упаковки | Картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкові машинки та техніка |
| Світлові ефекти | Так |
| Країна реєстрації ТМ | Великобританія |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | Aaa |
| Колір | Червоний, чорний |
| Ширина | 33 см |
| Код | 36881430780 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 237 ₴




