Набір із трьох алюмінієвих каструль із товстим дном та кришками з антипригарним покриттям MGC HP-4-408 4950708
- В наявності
- Код: 4950708
4 529 ₴
Набір каструль з кришками та товстим дном для рівномірного розподілу тепла та ефективного приготування їжі. Кожна каструля оснащена кришкою з жароміцного скла, яка надійно фіксується і забезпечена паровідводом для зменшення випаровування і збереження тепла. Це робить приготування їжі ще більш зручним і ефективним. Каструлі можна легко мити в посудомийній машині для спрощення процесу очищення.
Основні характеристики набору каструль MGC
Каструля об'ємом 2 літри
- Діаметр 20 см
- Висота каструлі без кришки 9 см
- Висота каструлі з кришкою 14 см
Каструля об'ємом 3 літри
- Діаметр 22 см;
- Висота каструлі без кришки 10 см;
- Висота каструлі з кришкою 15 см.
Каструля на 4 літри
- Діаметр 26 см;
- Висота каструлі без кришки 12 см;
- Висота каструлі з кришкою 17 см;
Інструкція з використання набору каструль.
- Перед першим використанням вимийте в теплій воді з м'яким мийним засобом і губкою та витріть насухо. Після повного висихання протріть антипригарне покриття невеликою кількістю рослинної олії.
- Використовуйте силіконові або дерев'яні столові прилади, щоб захистити поверхню від подряпин. Категорично не рекомендується використовувати металеві ложки або лопатки. Не залишайте порожні каструлі на вогні.
- Щоб уникнути пошкоджень дайте каструлі повністю охолонути перед миттям. Не використовуйте жорсткі ганчірки, щітки, абразивні пасти, мийні порошки та агресивні речовини.
Цей набір каструль підходить для всіх типів плит - індукційних, газових та електричних. Алюмінієві каструлі та сковорідки - надійний помічник у приготуванні смачної та здорової їжі для всієї родини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MGC |
| Зовнішнє покриття | мармур |
| Внутрішнє покриття | мармур |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Матеріал | Алюміній |
| Мірна шкала | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Багатошарове |
| Товщина стінок посуду | 5 мм |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики | |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Так |
| Вага | 4 кг |
| Висота каструлі без кришки | 12/10/9 см см |
| Висота каструлі з кришкою | 17/15/14 см см |
| гарантія | 14 днів |
| Діаметр каструлі | 20/22/26 см см |
| Діаметр під кришку | 20/22/26 см |
| Використання в духовці | Немає |
| Використання в мікрохвильовій печі | Немає |
| Кришка | жаростійке скло |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Об`єм | 4/3/2 л |
| Ручка | Бакеліт |
| Тип | Набір каструль |
| Тип плити | Електрична, Індукційна, Газова |
| Товщина дна | 5 мм |
| Потовщене дно | Так |
- Ціна: 4 529 ₴









