Дитячий ігровий килимок University Шматковий (SLC2568) 4931987
- В наявності
- Код: 4931987
5 199 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий килимок University, що розвиває, виготовлений з нетоксичного і вологостійкого вінілу з ПВХ-наповнювачем. Такий килимок-мат ідеально підходить для повзання та безпечний для перших кроків. Килим у стилі печворк створює сонячну та життєрадісну атмосферу в дитячій кімнаті. Яскраве забарвлення та гармонійне поєднання відтінків стимулює розвиток візуального сприйняття малюка. Матеріал виробу стійкий до різних дитячих несподіванок, легко миється та швидко сохне. Розміри килима: 145 × 145 × 2 див. 05_
Виріб відповідає вимогам міжнародних сертифікатів EN71, ASTM, CARB.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Slc2568 |
| Виробник | University |
| Вага | 5.7 кг |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік дітей до, років | 1 |
| Вік дітей від, міс. | 6 |
| Вікова група | Від 6 місяців |
| Висота | 145 см |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина | 28 см |
| Код Уктвед | 3918109000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Дитячі килими |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Декор для дитячої |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 199 ₴




