
Відлякувач кротів ProGarden на сонячній батареї 4769337
- В наявності
- Код: 4769337
580 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ефективний відлякувач для боротьби з земляними гризунами, такими як кроти, сліпиші, миші, полівки, землерийки, а також змії.
Відлякувач кротів ProGarden працює на сонячній батареї, яка заряджає акумулятор. Акумулятор заряджається навіть при похмурому небі, і працює 6 годин на внутрішньому акумуляторі. Заміна елементів живлення не потрібно.
Пристрій може працювати під час опадів - корпус має відповідний захист.
Цей відлякувач діє на кротів, сліпаків, полівок, землерийок.
Залежно від типу ґрунту відлякувач кротів ефективний на площі до 8 соток.
Принцип роботи полягає в подачі віброзвукового імпульсу через кожні 30 секунд. Необхідно розмістити відлякувач на землі.
Поєднання звуку і вібрації створює неприємний для шкідників шум.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verk Group |
| Дальність дії | 15 м |
| Площа дії | 800 кв.м |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Висота | 365 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 1.2 В / 300 мА Ni-Mh |
| Вид шкідника | Стегна, Кроти, Змії, Сльопаші, Сороконіжки, Ведмедики |
| Діаметр стрижня | 25 мм |
| Довжина стрижня | 330 мм |
| Інтервал вібрації | 30 секунд |
| Комплектація | Прилад — 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Працює на сонячній батареї навіть у хмарну погоду |
| Принцип дії | Віброзвуковий |
| розмір Упаковки | 390 х 100 х 85 мм |
| Сонячна батарея | 2 В / 45 мА |
| Сонячний елемент | 55 х 45 мм |
| Тип харчування | Сонячна батарея, акумулятор |
| Частота | 400 1000 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴




