



Коронки кільцеві з вольфрамовим напиленням Ø33, 53, 67, 73мм + основа зі свердлом SIGMA (1512051) 1465559
- В наявності
- Код: 1465559
708 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коронки кільцеві з вольфрамовим напиленням Ø33, 53, 67, 73мм + основа зі свердлом SIGMA (1512051) призначені для свердління отворів в бетоні, цеглі, кераміці, граніті, мармурі, плитці, пластику, пінобетоні і гіпсокартоні в безударном режимі.
Застосовується в зборі з основою-державкою і центрирующим свердлом.
Особливості:
- Швидке кріплення
- Виготовлені з якісної вуглецевої сталі
- Мають рівномірний напилення карбід-вольфрамової крихтою
- Проводять акуратне свердління без тріщин і відколів
- Немає необхідності в постійному охолодженні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1512051 |
| Висота коронки, мм | 65 мм |
| Габарити | 9.5X19X9/ мм |
| Діаметр коронки, мм | 33, 53, 67, 73 мм |
| Діаметр, мм | 33-73 |
| Кратність | 1 |
| Мінімальна партія замовлення, шт. | 1 |
| Напрямок обертання свердла | Праве |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | Ø 33, 53, 67, 73, Ø1 — 89.5, Ø 2 — 10, H — 65, L — 140 мм |
| Тип свердла | Корончасте |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 708 ₴




