Коронки кільцеві з вольфрамовим напиленням Ø33, 53, 67, 73, 83 мм + основа з свердлом (кейс) SIGMA (1512081) 4325696
- В наявності
- Код: 4325696
1 473 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коронки кільцеві з вольфрамовим напиленням Ø33, 53, 67, 73, 83 мм + основа з свердлом (кейс) SIGMA (1512081)
Призначені для свердління отворів в бетоні, цеглі, кераміці, граніті, мармурі, плитці, пластику, пінобетоні та гіпсокартоні в безударному режимі.
Комплектація:
- Коронки - Ø33, 53, 67, 73, 83 мм
- Основа-тримач з центруючим свердлом
- Напилок довжиною 1150 мм
- Пластиковий кейс
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1512081 |
| Висота коронки, мм | 65 мм |
| Габарити | 30X28X8.5/ мм |
| Діаметр коронки, мм | 33, 53, 67, 73, 83 мм |
| Діаметр, мм | 33-83 |
| Кратність | 1 |
| Мінімальна партія замовлення, шт. | 1 |
| Напрямок обертання свердла | Праве |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | Ø — 33, 53, 67, 73, 83, Ø1 — 89.5, Ø2 — 10, H — 65, L — 140 мм |
| Тип свердла | Корончасте |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 473 ₴











