

Музична іграшка Infantinо Міні-програвач з музикою та світлом (307038) 5060161
- В наявності
- Код: 5060161
897 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Музична іграшка Infantino Мініпрогравач створена спеціально для маленьких ручок, щоб дарувати радість та розвивати слух дитини. Натискання на кнопку у формі ноти запускає веселі звуки та мелодії, а яскраве підсвічування у вікні зі смайликом заворожує мерехтінням.
- Інтерактивність – музика, світло та рухомі бусинки на ручці стимулюють розвиток слуху, зору та моторики рук.
- Безпека та зручність – іграшка легка, ергономічна, зручна для маленьких долонь.
- Контроль гучності - можливість налаштувати комфортний рівень звуку.
- Готова до гри – працює від 3 батарейок LR44 (входять до комплекту).
Ця іграшка стане чудовим вибором для веселих ігор та розвитку вашого малюка. Підходить для малюків хлопчиків та дівчаток від 6 місяців.
- Інтерактивність – музика, світло та рухомі бусинки на ручці стимулюють розвиток слуху, зору та моторики рук.
- Безпека та зручність – іграшка легка, ергономічна, зручна для маленьких долонь.
- Контроль гучності - можливість налаштувати комфортний рівень звуку.
- Готова до гри – працює від 3 батарейок LR44 (входять до комплекту).
Ця іграшка стане чудовим вибором для веселих ігор та розвитку вашого малюка. Підходить для малюків хлопчиків та дівчаток від 6 місяців.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Infantino |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 307038 |
| Батарейки входять до комплекту | Да |
| Вага | 0.14 кг |
| Вік дітей до, років | 1.5 |
| Вік дітей від, міс. | 6 |
| Вікова група | Від 6 місяців |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 15 см |
| Звуки/мелодії | Да |
| Код Уктвед | 9503009500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість батарейок | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Музичні іграшки |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | Ag13/Lr44 |
| Ширина | 14 см |
| Код | 0773554070385 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 897 ₴




