Музична іграшка Infantino Тукан (212011) 4972216
- В наявності
- Код: 4972216
1 098 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей веселий і яскравий тукан запрошує вашого малюка на захоплюючу музичну подорож, сповнену кумедних звуків та мелодій. Він не тільки розважає вашого малюка, але й стимулює його розвиток, сприяючи формуванню слухових навичок і координації рухів. Крім того, вона має різні текстури на поверхні, що дозволяє розвивати тактильні відчуття у вашої дитини. другий режим для старших малюків, щоб розблокувати грайливі вікторини. Ручка з хвостовим пером зручна для маленьких ручок. Ця музична іграшка легка, безпечна і зручна для використання навіть найменшими дітьми. Вона допоможе вашому малюку не тільки розважитися, а й навчитися розпізнавати звуки, розрізняти ритми та розвивати музичний слух.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Infantino |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 212011 |
| Вага | 0.24 кг |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вік дітей від, міс. | 6 |
| Вікова група | Від 6 місяців |
| Висота | 21 см |
| Довжина | 5 см |
| Код Уктвед | 9503004900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Підкатегорія (АФК) | Музичні іграшки |
| Країна реєстрації ТМ | Сша |
| Тип | Товар |
| Ширина | 15 см |
| Код | 773554120110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 098 ₴




