



Музична іграшка Baby Einstein Плита (800912) 4931334
- В наявності
- Код: 4931334
1 932 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Музична іграшка Baby Einstein Плита пропонує 2 інтерактивні режими гри. Ця барвиста ігрова кухня виготовлена з деревини, сертифікованої FSC, і оснащена духовкою, раковиною і плитою, що допоможе дитині імітувати процес приготування їжі. - малюки можуть вивчати продукти, кольори та форми англійською, іспанською, французькою та німецькою мовами. 3 картки з рецептами допоможуть дитині «приготувати» 6 рецептів сніданку, обіду чи вечері, використовуючи каструлю та ложку.
Дитина також може вивчити кольори та форми, граючи без карток. Варильна панель загоряється в залежності від вибраної кнопки. Ця невелика портативна кухня ідеально підходить для ігор на підлозі. Вставте картку з рецептами кулінарних фраз, звуків і мелодій для повного занурення в ігровий процес. В режимі гри відтворюються звуки і мелодії приготування їжі, знайомлячи малюків з темою кухні. У комплекті 3 батарейки АА.
Іграшка з підсвічуванням, кухонними звуками та фразами, а також музикою, яка сприяє розвитку дрібної моторики та соціальних навичок у віці від 9 місяців до 4 років.
Дитина також може вивчити кольори та форми, граючи без карток. Варильна панель загоряється в залежності від вибраної кнопки. Ця невелика портативна кухня ідеально підходить для ігор на підлозі. Вставте картку з рецептами кулінарних фраз, звуків і мелодій для повного занурення в ігровий процес. В режимі гри відтворюються звуки і мелодії приготування їжі, знайомлячи малюків з темою кухні. У комплекті 3 батарейки АА.
Іграшка з підсвічуванням, кухонними звуками та фразами, а також музикою, яка сприяє розвитку дрібної моторики та соціальних навичок у віці від 9 місяців до 4 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baby Einstein |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 800912 |
| Батарейки входять до комплекту | Да |
| Вага | 1.24 кг |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вік дітей від, міс. | 9 |
| Вікова група | Від 9 місяців |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 19 см |
| Звуки/мелодії | Да |
| Код Уктвед | 9503005500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Матеріал | Дерево, пластик, картон |
| Підкатегорія (АФК) | Музичні іграшки |
| Світлові ефекти | Так |
| Країна реєстрації ТМ | Сша |
| Тематика | Музика |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | Aa |
| Ширина | 37 см |
| Код | 6943478040564 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 932 ₴




