



Приманка для мух Aeroxon "Метелики", 4 шт 4769531
- В наявності
- Код: 4769531
290 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Aeroxon "Метелики" - це декоративна наклейка на вікно для боротьби з мухами у всіх житлових приміщеннях, на робочих місцях і в ресторанах. Вони також ловлять плодових мушок, якщо пастка розміщена поруч з джерелом зараження (наприклад, фруктової вази).
Спосіб дії:
Особливе поєднання кольорів, контрастів, тепла та світла приваблюють мух на поверхню наклейки. Комахи приклеюються до пастки та залишаються на ній. Aeroxon "Метелики" не мають запаху і не виділяють жодної пари або небезпечних речовин, тому немає ризику забруднення робочих поверхонь або харчових продуктів.
Інструкція:
Видалити білий передній захисний папір, далі зняти наклейку у вигляді метелика з підкладки.
Наклеїти наклейку високо на внутрішній стороні віконного скла, в недоступному для дітей і домашніх тварин місці.
Наклеїти наклейку високо на внутрішній стороні віконного скла, в недоступному для дітей і домашніх тварин місці.
Не протирати приманки вологою тканиною, берегти від води та конденсату.
Ефективність пастки зберігається щонайменше один сезон (наприклад, з квітня по вересень) або доти, доки липка поверхня перестане утримувати мух.
Для досягнення найкращих результатів слід на кожне вікно розмістити одну декоративну пастку для мух.
Для досягнення найкращих результатів слід на кожне вікно розмістити одну декоративну пастку для мух.
Після використання наклейку можна легко видалити з вікна, не залишаючи слідів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aeroxon Insect Control GmbH |
| Довжина | 105 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Пастка — 4 шт. |
| Призначення пастки/відлякувача | Ось мух |
| Площа дії | 15 кв.м |
| Застосування | Всередині приміщення |
| розмір Упаковки | 165 х 120 мм |
| Тип | Відлякувач комах |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴




