М'яч для фітнесу Toorx Gym Ball 65 cm Lime Green (AHF-012) 4453028
- В наявності
- Код: 4453028
799 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Toorx Gym Ball 65 cm Lime Green (AHF-012) - великий пружний м'яч діаметром 65 см, який використовується для занять фітнесом як удома, так і у спортзалі. Вправи з фітболом дають навантаження на більшість груп м'язів, допомагають виправити поставу, покращити координацію та підвищити гнучкість. Кругла форма м'яча допомагає виконувати рухи з більшою амплітудою, а його нестійкість змушує тримати м'язи в постійній напрузі для утримання рівноваги.
Особливості:
- Anti-burst - технологія, завдяки якій м'яч не лопається, а повільно спускається в разі пошкодження.
- Ножний насос для накачування йде в комплекті з м'ячем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ean код | 8029975990460 |
| Артикул | 929487 |
| Вага | 1,1 кг |
| Вид | Круглі |
| Габарити упаковки | 24 х 18 х 13 см |
| гарантія | 1 місяць |
| Діаметр | 65 см |
| Код виробника товару (MPN) | Ahf-012 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріали | Полівінілхлорид (PVC) |
| Назва | МЯч для фітнесу Toorx Gym Ball 65 cm Lime Green (AHF-012) |
| Особливості | Антирозрив З насосом |
| Розділ | Аксесуари для фітнесу |
| Статус товара Бн_нал | Бг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Колір | Lime Green |
| Ціна | 799.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴




