
Наповнююча арматура ZN2 PM 1/2 бокова хромована до унітазного бачку 4874452
- В наявності
- Код: 4874452
365 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Арматура наповнювальна до зливних бачків з боковим підведенням води, з хромовим наконечником.
Гідродинамічний наповнювальний клапан.
Плавне регулювання рівня наповнення.
Розміри: 250 x 130 x 50 мм.
Гідродинамічний наповнювальний клапан.
Плавне регулювання рівня наповнення.
Розміри: 250 x 130 x 50 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KK POL |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Матеріал бачка | Пластик |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Стан | Новий |
| Тип сантехнічного виробу | Бачок |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 252 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365 ₴




