НАТУРАЛЬНА ШКІРА. ЧОРНА — сумка-рюкзак на два відділення на блискавках (Луцьк, 820) 4722340
- В наявності
- Код: 4722340
2 540 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручна сумка-рюкзак від українського виробника виготовляється з натуральної шкіри. Підкладка рюкзака виготовляється із цупкого текстилю. Металева фурнітура використовується високої якості.
Довжина - 22 см
Ширина — 11 см
Висота - 26 см
Ширина дна — 9 см
Фурнітура - нікель
Матеріал - натуральна шкіра
Рюкзак має два відділення, які застібаються блискавками та розділені між собою.
УВАГА! Блискавки - різні, що надає виробу більшої елегантності та неповторності.
Всередині є додаткові кишеньки.
Горизонтально розташована кишенька на задній зовнішній стінці.
На дні вмонтовані металеві ніжки.
Довжину ручок можна з легкістю відрегулювати під себе.
Чудово підходить на шкільну пору або університет.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ББ |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота основного відділення | 390 мм |
| Глибина основного відділення | 120 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Кишені | Фронтальний, Задній |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Відділення | Відділення для дрібниць, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефона, Зовнішні відділення, Відділення для планшета |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина основного відділення | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 540 ₴










