УФ лампа LOS24 24W PL BL для Noveen IKN24 4789306
- В наявності
- Код: 4789306
412 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
UV-A лампа 24 Вт.
Призначена для знищувачів комах.
Ультрафіолетова лампа LOS24 24W PL BL для Noveen IKN24.
Довжина лампи з контактами: 325 мм
Довжина лампи без контактів: 318 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 325 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр трубки | 15 мм |
| Кількість контактних штирів цоколя | 4 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал, пластик |
| Робоче положення | Універсальна |
| Розмір | 45 х 25 мм |
| Термін експлуатації ламп | 8000 час |
| Тип ламп | Bl / U |
| Тип лампи | Ультрафіолетова |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | U-подібна |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Цоколь | 2G11 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 412 ₴




