Скарбничка "КІТ-ЗЛОДІЛКА" -це інтерактивна іграшка з корисною функцією скарбнички.Скарбничка виконана з міцного і надійного пластику. Кумедне примноження капіталу для дорослих та дітей! Металевий детектор визначає коли ставиться монетка. Після починається магія... Коробка механічна починає смикатися, дзижчати і підніматися. Голос починає світиться і з коробки вилазити повільно руда лапа кота. Між котячими пальцями захоплює монетку і дуже різко забирає гроші. Ефектні звуки і рухи. Працює як годинник. Це чудовий подарунок для дитини чи дорослої. Примножуватиме капітал і радуватиме свого власника.

Унікальна скарбничка з цікавим дизайном, а ще цікавіша сама ідея. Інтерактивна скарбничка кіт злодюжка порадує Вас, близьких та друзів, подарує заряд позитиву та відмінного настрою на весь день. Чудовий подарунок на День народження або будь-яке інше свято.

Скарбничка кошеня в коробці працює дуже просто і легко - необхідно покласти монетку на кнопку, натиснути на неї, в ту ж мить з коробки виглядає кошеня лапку, з особливою забавою згрібає копійку і скаже Вам за неї "спасибі& quot;. Не переживайте про те, як зможете забрати свої гроші - внизу скарбнички є спеціальний люк через який Ви з легкістю зможете забрати всі накопичені монети, при цьому не пошкодивши кошеня.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Просто и Легко |
| Розміри | |
| Вага | 156 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 96 x 75 х 40 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 3.33 мм |
| Діапазон робочих температур | От -10º до 55 |
| Діаметр обєктива | 20 мм |
| Живлення | Батарейки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна вимірювана відстань | 1500 м |
| Мінімальна вимірювана відстань | 4 м |
| Поле зору на 1000 м | 114 м |
| Просвітлення на лінзах | Повне багатошарове просвітлення (Fully Multi coated) з покриттям антивідблиску Vortex XR Plus |
| Реальний кут зору | 6.5 |
| Країна реєстрації бренду | Сша |
| Тип лазера | Напівпровідниковий лазер 905 нм. |
| Тип призми | Roof |
| Точність вимірювання | /- 1 м г |
| Збільшення | 6Х |
| Загадковий фактор | 10.95 |
| Код | 843829104234 |
- Ціна: 799 ₴







