Осушувач повітря ефективно зменшує надмірну вологість у недостатньо ізольованих, вентильованих або неопалюваних приміщеннях. Видаляє зайву вологу з повітря та зменшує шкідливі впливи цвілі, грибка або неприємний затхлий запах.
Осушувач використовує технологію Пельтьє, що робить його легким та тихим. Пристрій засмоктує всередину повітря, яке потім рівномірно нагрівається та осушується, а молекули вологи конденсуються в ємність з водою об'ємом 2,5 л.
При 25°С та вологості 80% прилад за добу здатний зібрати 1 - 1,5 л води.
В осушувачі є функція автоматичного вимкнення при заповненому резервуарі та 24-годинний таймер вимкнення.
Завдяки функції розморожування, яка працює автоматично, прилад може нормально функціонувати навіть при низьких температурах від +5°C.
Модель DH350 додатково оснащена УФ-лампою, яка ефективно знищує бактерії та очищує повітря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Бак для конденсату | Да |
| Об'єм бака для конденсату | 2.5 л |
| Продуктивність осушення | 1.5 л./добу |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 340 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна вологість | 40 |
| Площа дії (кв м) | 20 кв.м |
| розмір Упаковки | 392 х 290 х 195 мм |
| Колір | Білий з чорним |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Ручка для перенесення | Да |
| Індикатор заповнення бака конденсату | Да |
| Захист від замерзання | Да |
| Параметри під'єднання до мережі | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Робочі діапазони температури та вологості повітря | |
| Мінімальна температура | 5 |
| Максимальна температура | 50 град. |
- Ціна: 5 200 ₴












