



Сумка шоппер, кошик для покупок 20L Topmove чорна 5000404
- В наявності
- Код: 5000404
495 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка шоппер, кошик для покупок 20L Topmove IAN348185 black, чорний
Опис товару:
- Містка сумка для покупок на одне основне відділення.
- Сумка виконана з поліпропіленової тасьми.
- Дві ручки середньої довжини.
Характеристики:
- Матеріал: поліпропілен.
- Колір: чорний.
- Розміри сторони сумки: 32х34х18,5 см.
- Вага: 500 г.
- Об'єм: 20L.
- Виробник: Topmove, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPMOVE |
| Вага | 500 г |
| Висота | 320 мм |
| Глибина | 185 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип застежки | Без застібки |
| Тип тканини | Поліетилен |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | М'яка |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Універсальний |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴




