Набір інструментів для складання моделей Metal Time Standard Toolkit плоскогубці та надфіль (STNTK22-2) 4931916
- В наявності
- Код: 4931916
399 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Standard Toolkit – набір із 2 інструментів для складання моделей конструкторів Metal Time. У набір входять плоскогубці та пилка.
З їх допомогою ви зможете легко зібрати колекційну модель, насолоджуючись приємним творчим процесом.
З їх допомогою ви зможете легко зібрати колекційну модель, насолоджуючись приємним творчим процесом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metal Time |
| Вага | 0.3 кг |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Stntk22-2 |
| Вік | 14+ |
| Вік дітей до, років | 18 |
| Вікова група | Від 14 років |
| Висота | 13 см |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина | 2 см |
| Код Уктвед | 8203200000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 300 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Toolkit |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тип | Аксесуари |
| Ширина | 8 см |
| Код | 4820230261202 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴




