Машинка Roo Crew Пожежна машина (58001-2) 5159605
- В наявності
- Код: 5159605
447 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Яскравий та насичений дизайн пожежної машини Roo Crew зробить її улюбленицею серед інших іграшок дитини. А батьки оцінять якість та безпеку матеріалів, з яких виготовлено «пожежку». Бренд відомий своїми eco friendly товарами та добре зарекомендував себе на ринку іграшок.
Серед плюсів пожежної машинки:
- Веселий дизайн;
- Екологічні матеріали;
- функціональність;
- Приємна текстура корпусу.
Грати з машинкою зможуть хлопчики та дівчатка від 2 років.
На даху розташована драбина, яку можна буде піднімати в процесі гри, показуючи тим самим, що машинка їде за викликом. Малята зможуть грати з пожежною машиною Roo Crew вдома, на вулиці, у садочку та в пісочниці. Мами оцінять легкість у очищенні іграшки від бруду, адже її легко помити під проточною водою.
Серед плюсів пожежної машинки:
- Веселий дизайн;
- Екологічні матеріали;
- функціональність;
- Приємна текстура корпусу.
Грати з машинкою зможуть хлопчики та дівчатка від 2 років.
На даху розташована драбина, яку можна буде піднімати в процесі гри, показуючи тим самим, що машинка їде за викликом. Малята зможуть грати з пожежною машиною Roo Crew вдома, на вулиці, у садочку та в пісочниці. Мами оцінять легкість у очищенні іграшки від бруду, адже її легко помити під проточною водою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roo Crew |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 58001-2 |
| Вага | 0.38 кг |
| уважність | 1 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 14 см |
| Код Уктвед | 9503009900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкові машинки та техніка |
| Підходить для гри на вулиці | Да |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Австралія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 20 см |
| Код | 084495000103 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 447 ₴




