М'яка іграшка Baby Team на ліжечко та коляску на липучці Собачка (8532-dog) 5160694
- В наявності
- Код: 5160694
459 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'яка іграшка на ліжечко/коляску Baby Team – представлена у двох різновидах: собачка та мавпочка. Виріб створений із нешкідливих матеріалів, які відрізняються гарною якістю та бездоганністю пошиття.
Кожна іграшка оформлена в оригінальному яскравому кольоровому дизайні, складається з тканини різної фактури.
На вушці собачки прикріплене дзеркальце, а на лапках є такі елементи, як м'який м'ячик та кісточка із пластику. Мавпочка в руках тримає м'який м'ячик, а на ніжках тримається дзеркальце та прозорий круглий елемент із бусинками всередині.
Іграшка фіксується до коляски або дитячого ліжечка, завдяки липучці, пришитій на звороті виробу.
Подібні аксесуари корисні для формування у малюка дрібної моторики рук, координації рухів, зорового та тактильного сприйняття предметів, а також концентрації уваги.
Кожна іграшка оформлена в оригінальному яскравому кольоровому дизайні, складається з тканини різної фактури.
На вушці собачки прикріплене дзеркальце, а на лапках є такі елементи, як м'який м'ячик та кісточка із пластику. Мавпочка в руках тримає м'який м'ячик, а на ніжках тримається дзеркальце та прозорий круглий елемент із бусинками всередині.
Іграшка фіксується до коляски або дитячого ліжечка, завдяки липучці, пришитій на звороті виробу.
Подібні аксесуари корисні для формування у малюка дрібної моторики рук, координації рухів, зорового та тактильного сприйняття предметів, а також концентрації уваги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baby Team |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8532 |
| Вага | 0.11 кг |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей від, міс. | 4 |
| Вікова група | Від 4 місяців |
| Висота | 38 см |
| Довжина | 6 см |
| Код Уктвед | 9503004100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 75 |
| Підкатегорія (АФК) | М'які іграшки |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 25 см |
| Код | 4824428085328 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459 ₴




