Набір фігурок Baby Team Океан 5 шт. (8833) 5160705
- В наявності
- Код: 5160705
462 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Порадуйте малюка барвистим набором із кумедних морських мешканців. З набором «Океан» Baby Team перше знайомство з морським світом буде веселим та пізнавальним.
Комплект складається з п'яти кумедних фігурок:
• пінгвін,
• тюлень;
• кит;
• дельфін;
• акула.
Звірі виконані в яскравих тонах з м'якої та приємної на дотик гуми. Це чудово розвиває тактильні навички, дрібну моторику, координацію рухів, знайомить із кольоровою гамою.
Іграшки можна використовувати у ванній та на прогулянці, створювати веселі сюжетно-рольові ігри.
Кожна фігурка містить напис із назвою динозавра англійською мовою.
Висота фігурок: 5 см.
Вік: від 2 років.
Комплект складається з п'яти кумедних фігурок:
• пінгвін,
• тюлень;
• кит;
• дельфін;
• акула.
Звірі виконані в яскравих тонах з м'якої та приємної на дотик гуми. Це чудово розвиває тактильні навички, дрібну моторику, координацію рухів, знайомить із кольоровою гамою.
Іграшки можна використовувати у ванній та на прогулянці, створювати веселі сюжетно-рольові ігри.
Кожна фігурка містить напис із назвою динозавра англійською мовою.
Висота фігурок: 5 см.
Вік: від 2 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baby Team |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Гума |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8833 |
| Вага | 0.45 кг |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 12 см |
| Код Уктвед | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість предметів в наборі | 5 |
| Матеріал упаковки | Картон |
| Підкатегорія (АФК) | Ігрові набори |
| Підходить для гри на вулиці | Да |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 28 см |
| Код | 4824428088336 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 462 ₴




