Брязкальце на присосці Infantino Дружок-мавпа (216267I) 4965190
- В наявності
- Код: 4965190
498 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брязкальце на присосці Infantino Дружок-мавпа – це яскрава іграшка з безліччю деталей. Фіксується на гладкій вертикальній або горизонтальній поверхні за допомогою присоски. Кульку та кільця легко перебирати маленькими пальчиками, розвиваючи дрібну моторику. Випуклі елементи на деталях покращують тактильне сприйняття. Також їх можна гризти.
Іграшку зручно використовувати під час годування. Призначена для дітей віком від 6 місяців. Висота: 14 см.
Іграшку зручно використовувати під час годування. Призначена для дітей віком від 6 місяців. Висота: 14 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infantino |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 216267I |
| Вага | 0.153 кг |
| Вік дітей до, років | 1 |
| Вік дітей від, міс. | 6 |
| Вікова група | Від 6 місяців |
| Висота | 25.4 см |
| Довжина | 5.1 см |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код Уктвед | 9503004900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Підкатегорія (АФК) | Погремушки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Сша |
| Тематика | Перші іграшки |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 16.5 см |
| Код | 3021105162674 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 498 ₴




