Прорізувач-брязкальце на присосках Fat Brain Toys pipSquigz Loops бірюзовий (FA166-1) 4931407
- В наявності
- Код: 4931407
291 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Великий та яскравий силіконовий прорізувач бірюзового кольору для хлопчиків та дівчаток з 6 місяців. Зручний у використанні іграшку можна прикріплювати присосками до гладких поверхонь перед малюком. PipSquigz Loops унікальна розвиваюча іграшка 3 в 1: гризунок, брязкальце, тактильна гра. pipSquigz Loops корисний та оригінальний подарунок для дитини від 6 місяців. Размер игрушки: 12,7 х 7 х 5 см.
\nОсобенности pipSquigz Loops (FA166-1):
\n- \n
- Игрушка состоит из одной большой петли с 3-мя зигзагообразными кольцами-погремушками \ n
- Виготовлений із 100% харчового силікону, не містить БФА \n
- При відлипанні присоски видають забавний звук \n
Безпека та сертифікація: ,2,3,12), REACH Annex XVII, регламенту POPs Regulation, стандартам AfPS GS, 2009/48/EC, 94/62/EC.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fat Brain Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Fa166-1 |
| Вага | 0.112 кг |
| Вік дітей до, років | 1 |
| Вік дітей від, міс. | 6 |
| Вікова група | Від 6 місяців |
| Висота | 21 см |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина | 10 см |
| Код Уктвед | 9503009500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Матеріал | Силікон + пластик |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Прорізувачі |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Слух | 1 |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | Сша |
| Тематика | Сенсорика |
| Тип | Товар |
| Ширина | 21 см |
| Код | 811802021939 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 291 ₴




