



Ігрова фігурка Jurassic World Дрессований велоцираптор 15 см зі звуком зелений (GYN41-GYN38) 5129290
- В наявності
- Код: 5129290
447 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зелений велоцираптор серії "Звільнені з неволі" з фільму "Світ Юрського періоду: Домініон" - особлива інтерактивна фігурка динозавра завдовжки 15 см. Головна особливість - дитина зможе керувати хижаком!
Цей іграшковий зелений динозавр вирвався з клітки на волю, щоб дати дітям унікальну нагоду: стати дресирувальником динозаврів, як Оуен із фільму "Світ Юрського періоду".
За допомогою ручного клікера, що входить до комплекту, діти можуть змусити велоцираптора:
• йти вперед;
• обертатися;
• видавати звуки.
Клікер може керувати кількома динозаврами, тому діти можуть зібрати їх усіх та стати ватажком зграї!
Іграшка рекомендована для дітей віком від 4 років.
Для гри потрібні 3 батареї ААА (не в комплекті).
Цей іграшковий зелений динозавр вирвався з клітки на волю, щоб дати дітям унікальну нагоду: стати дресирувальником динозаврів, як Оуен із фільму "Світ Юрського періоду".
За допомогою ручного клікера, що входить до комплекту, діти можуть змусити велоцираптора:
• йти вперед;
• обертатися;
• видавати звуки.
Клікер може керувати кількома динозаврами, тому діти можуть зібрати їх усіх та стати ватажком зграї!
Іграшка рекомендована для дітей віком від 4 років.
Для гри потрібні 3 батареї ААА (не в комплекті).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Gyn41 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Виробник | Jurassic World |
| Вага | 0.17 кг |
| Вага (кг) | 0.15 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 9 см |
| Звуки/мелодії | Да |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код Уктвед | 9503004900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал | Пластик, інші |
| Матеріал упаковки | Картон, пластик |
| Підкатегорія (АФК) | Ігрові набори |
| Стать | Для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Сша |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | Ааа |
| Ширина | 8 см |
| Код | 0887961977042 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 447 ₴




