

Прорізувач-неваляшка Fat Brain Toys dimpl wobl блакитний (FA217-4) 4931413
- В наявності
- Код: 4931413
393 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хапай, жуй, розгойдуй! Все це з прорізувачем-неваляшкою Fat Brain Toys dimpl wobl (блакитний) для малюків від 6 місяців. Зверху є силіконова кнопка, яку сподобається дітям натискати і розробляти пальці. Рельєфна поверхня іграшки, що розвиває, dimpl wobl активізує тактильні відчуття. Зроблена з харчового силікону - її можна гризти і заспокоювати ясна, коли ріжуться зубки. Це тактильна пригода з Dimpl Wobbl, перед яким неможливо встояти!
Особливості
Унікальна сенсорна іграшка-неваляшка. вологою тканиною або серветкою, що дезінфікує, щоб очистити.
Не можна мити в посудомийній машині , не занурювати у воду.
Особливості
Унікальна сенсорна іграшка-неваляшка. вологою тканиною або серветкою, що дезінфікує, щоб очистити.
Не можна мити в посудомийній машині , не занурювати у воду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fat Brain Toys |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Силікон |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Fa217-4 |
| Вага | 0.14 кг |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік дітей до, років | 1 |
| Вік дітей від, міс. | 6 |
| Вікова група | Від 6 місяців |
| Висота | 12 см |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина | 6 см |
| Код Уктвед | 9503009500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Матеріал упаковки | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Прорізувачі |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Сша |
| Тематика | Перші іграшки |
| Тип | Товар |
| Ширина | 6 см. |
| Код | 811802024428 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 393 ₴




