Набір фігурок Hasbro Месники Тор і Локі (F0245) 4984369
- В наявності
- Код: 4984369
699 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Діти можуть уявити, як доблесний Тор і хитрий Локі борються за долю Всесвіту! Згинайте фігурки своїх улюблених героїв або зафіксуйте їх у певній позі, щоб у битві один з одним переміг спритний і спритний супротивник. Аксесуари, що входять в комплект, дозволяють розіграти улюблені сцени Марвел більш реалістично. Зберіть гнучкі фігурки Bend and Flex всіх персонажів, натхненних всесвіту Marvel (кожен продається окремо)!
У комплекті: 2 фігурки, 2 аксесуари.
У комплекті: 2 фігурки, 2 аксесуари.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hasbro |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F0245 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.5 кг |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 5 см |
| Інструкція друкована | Немає |
| Код Уктвед | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Ігрові набори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | Да |
| Стать | Для хлопчиків |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Сша |
| Творче мислення | 1 |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 31 см |
| Код | 5010993792047 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴










