Інтерактивна іграшка Pugs at Play Далматін Spotty (ST-PAP02) 5159600
- В наявності
- Код: 5159600
543 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чарівний інтерактивний далматин SPOTTY від Pugs at Play стане найкращим другом для вашої дитини!
Ця мила собачка вміє гавкати, ходити і виляти хвостиком, створюючи реалістичну атмосферу гри і даруючи безліч позитивних емоцій.
SPOTTY не тільки розважає, а й сприяє розвитку важливих навичок, таких як дрібна моторика, візуально-моторна координація та соціальні навички. Ця інтерактивна іграшка також стимулює творчі здібності дитини, роблячи гру ще цікавішою та кориснішою.
Вік: від 3 років.
Ця мила собачка вміє гавкати, ходити і виляти хвостиком, створюючи реалістичну атмосферу гри і даруючи безліч позитивних емоцій.
SPOTTY не тільки розважає, а й сприяє розвитку важливих навичок, таких як дрібна моторика, візуально-моторна координація та соціальні навички. Ця інтерактивна іграшка також стимулює творчі здібності дитини, роблячи гру ще цікавішою та кориснішою.
Вік: від 3 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pugs at Play |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 17 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | St-Pap02 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.3 кг |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Звуки/мелодії | Да |
| Код Уктвед | 9503004900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість батарейок | 2 |
| Підкатегорія (АФК) | Інтерактивні іграшки |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | Aa |
| Код | 791115722337 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 543 ₴




