Набір фігурок та машин Guidecraft Block Play до Дороги з дерева, 36 деталей (G6717) 4931434
- В наявності
- Код: 4931434
1 047 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий набір із 36 дерев'яних блоків включає: транспортні засоби, знаки та фігурки людей для гри з дорожньою системою. Всього 6 транспортних засобів, 12 дорожніх знаків, 6 фігурок працівників, два комплекти фігурок по 4 особи (сім'ї) та ще 4 елементи. Розміри транспортних засобів приблизно 5,7 х 9,5 см; знаки 8 см; фігурки 6 см. Всі деталі міцні дерев'яні.
Поєднується з набором будівель, системою дорожньої серії Block Play.
Матеріал: масив дерева, пластикові колеса.
Розвиток: соціальні навички, драматична гра.
Поєднується з набором будівель, системою дорожньої серії Block Play.
Матеріал: масив дерева, пластикові колеса.
Розвиток: соціальні навички, драматична гра.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G6717 |
| Вага | 1.16 кг |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 13 см. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина | 26 см |
| Код Уктвед | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Кількість предметів в наборі | 36 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал упаковки | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкові машинки та техніка |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розмір деталей, см | 5,7 x 9,5, 8, 6 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Серія | Block Play |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Сша |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 32 см |
| Код | 716243067174 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 047 ₴




