Набір фігурок для конструкторів Guidecraft Better Builders Професії (G8304) 4931465
- В наявності
- Код: 4931465
1 086 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір фігурок для рольових ігор та драматичної гри. Підходить до конструкторів Better Builders.
Створіть світ Better Builders: збудуйте будівлі для персонажів, розкажіть історії про них, визначте їх роль у суспільстві. Комплект включає фігурки: поліцейського, пожежника, будівельника, листоноші. Кожна фігурка приблизно 7,6 х 4,4 х 17,8 см.
Створіть світ Better Builders: збудуйте будівлі для персонажів, розкажіть історії про них, визначте їх роль у суспільстві. Комплект включає фігурки: поліцейського, пожежника, будівельника, листоноші. Кожна фігурка приблизно 7,6 х 4,4 х 17,8 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G8304 |
| Вага | 0.95 кг |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 11 см |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина | 29 см. |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість предметів в наборі | 21 |
| Серія | Better Builders |
| Економічні навички | 1 |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 32 см |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 086 ₴




