Набір транспорту Guidecraft Block Play до Дороги з дерева, 12 шт. (G6719) 4931436
- В наявності
- Код: 4931436
1 392 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір із 12 машин для дорожньої системи. Розширте можливості гри з різними транспортними засобами: поліцейська машина, шкільний автобус, швидка допомога, пожежна машина та інші. Розміри приблизно 4-6 х 9-11 див. когнітивний розвиток, координація рук та очей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G6719 |
| Вага | 1.14 кг |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 11 см |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина | 32 см. |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Кількість предметів в наборі | 12 |
| Серія | Block Play |
| Економічні навички | 1 |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 35 см |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 392 ₴




