


Модель Britains Самоскид JCB 6T 1:32 (43255) 4931355
- В наявності
- Код: 4931355
2 601 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
6-тонний самоскид JCB гарантовано забезпечить максимальну продуктивність, де б ви його не використовували. У самоскиді T6 задіяні основні компоненти JCB, що забезпечують максимальну ефективність. . Виготовлений з литого під тиском металу і міцного литого пластику. Підходить для колекціонерів та дітей віком від 3 років і старше.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Britains |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 43255 |
| Вага | 0.47 кг |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 18 |
| Висота | 15 см. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина | 11 см |
| Код Уктвед | 9503008500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Матеріал упаковки | Картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкові машинки та техніка |
| Країна реєстрації ТМ | Великобританія |
| Тип | Товар |
| Колір | Жовтий, Чорний |
| Ширина | 23 см |
| Код | 36881432555 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 601 ₴




