Набір будівель Guidecraft Block Play до Дороги з дерева, 6 шт. (G6716) 4931433
- В наявності
- Код: 4931433
1 860 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір включає шість будівель: пожежне депо, відділення поліції, лікарню, школу, продуктовий магазин та станцію технічного обслуговування. Кожна фанерна будівля з входом та виходом 9 см заввишки, щоб машинки могли вільно проїхати. Потрібна допомога дорослих при складанні. Розміри приблизно: 14,6 х 11,4 х 16,5 см.
Набір з 6 фанерних будівель.
У наборі наклейки на будівлі англійською, французькою та іспанською мовами.
Розвиток: соціальні навички, драматична гра.
Набір з 6 фанерних будівель.
У наборі наклейки на будівлі англійською, французькою та іспанською мовами.
Розвиток: соціальні навички, драматична гра.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G6716 |
| Вага | 3.06 кг |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 23 см. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина | 30 см |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Серія | Block Play |
| Економічні навички | 1 |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 51 см |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 860 ₴




