Бізіборд Viga Toys Слонік (50472FSC) 4932016
- В наявності
- Код: 4932016
3 723 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бізіборд Viga Toys Слонік – відмінний додаток для дому чи дитячого садка. Яскраві інструменти на бізіборді так подобаються малечі. Настінна розвиваюча іграшка буде цікава хлопчикам та дівчаткам переддошкільного віку від 18 місяців.
Ігри з бізібордом тренують дрібну моторику та мислення. Ксилофон знайомить із звуками різної тональності, розвиває слухові навички. Барабан з кульками легко і весело крутити, розвиваючи м'язи рук. Бізіборд рекомендований для методики Монтессорі. Настінна дерев'яна іграшка підійде як для домашнього використання, так і для дитячих центрів.
Самостійність дітей під час ігор цінують усі батьки та вихователі. З бізібордом можуть грати разом до трьох малюків. Вони надовго знайдуть собі цікаве заняття, спілкуватимуться та покращуватимуть соціальні здібності. Пізнання світу з дерев'яними іграшками, що розвивають, Viga Toys проходить захоплююче і безпечно.
Бізіборд розміром 91 х 32 х 4,6 см кріпиться до стіни гвинтами з комплекту. Ігровий центр міцний та довговічний. Усі деталі вкриті гіпоалергенними фарбами. Краї округлені та гладко відшліфовані. Настінна іграшка відповідає міжнародним сертифікатам з якості та безпеки: EN71 і ASTM, як і вся продукція від Viga Toys.
Ігри з бізібордом тренують дрібну моторику та мислення. Ксилофон знайомить із звуками різної тональності, розвиває слухові навички. Барабан з кульками легко і весело крутити, розвиваючи м'язи рук. Бізіборд рекомендований для методики Монтессорі. Настінна дерев'яна іграшка підійде як для домашнього використання, так і для дитячих центрів.
Самостійність дітей під час ігор цінують усі батьки та вихователі. З бізібордом можуть грати разом до трьох малюків. Вони надовго знайдуть собі цікаве заняття, спілкуватимуться та покращуватимуть соціальні здібності. Пізнання світу з дерев'яними іграшками, що розвивають, Viga Toys проходить захоплююче і безпечно.
Бізіборд розміром 91 х 32 х 4,6 см кріпиться до стіни гвинтами з комплекту. Ігровий центр міцний та довговічний. Усі деталі вкриті гіпоалергенними фарбами. Краї округлені та гладко відшліфовані. Настінна іграшка відповідає міжнародним сертифікатам з якості та безпеки: EN71 і ASTM, як і вся продукція від Viga Toys.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Блакитний |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50472Fsc |
| Вага | 5 кг |
| Вага (кг) | 4 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1.5 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Уяву | 1 |
| Висота | 94 см |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина | 7 см |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код Уктвед | 9503009900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 1 |
| Матеріал упаковки | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Бізіборди |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Ширина | 35 см |
| Код | 6934510504724 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 723 ₴




