Бізіборд Viga Toys Будиночок на фермі (51627FSC) 4965281
- В наявності
- Код: 4965281
3 999 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яний бізіборд на стіну у вигляді будиночка з шістьма видами металевих замків, за якими приховані картинки на ферму. Ця іграшка приверне увагу малюка надовго, а також допоможе у розвитку дрібної моторики, кмітливості, пам'яті.
Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл.
Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 51627Fsc |
| Вага | 2 кг |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1.5 |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Уяву | 1 |
| Висота | 46 см |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина | 5 см |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код Уктвед | 9503009900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Матеріал | Метал/дерево |
| Матеріал упаковки | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Бізіборди |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | Бежевий, коричневий |
| Ширина | 46 см |
| Код | 6934510516277 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴




