


Модель Britains Комбайн кормозбиральний Claas Jaguar 980 з жниваркою Orbis 900, 1:32 (43285) 4931359
- В наявності
- Код: 4931359
4 224 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комбайн кормозбиральний Claas Jaguar 980 оснащений найбільшою жниваркою Orbis 900, яку можна використовувати для збирання не тільки кукурудзи, а й цільного силосу. У моделі також є функція складання в транспортне положення з різаками, що вільно обертаються. У моделі Britains в масштабі 1:32 відображена кожна деталь, включаючи литий корпус, робочі задні кермові колеса, прозорі вікна і деталізований салон. Підходить для ігор у приміщенні та на вулиці для юних фермерів від 3 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Britains |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 43285 |
| Вага | 1.35 кг |
| Вага (кг) | 0.98 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 18 |
| Вікова група | Від 8 років |
| Висота | 26 см |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина | 14 см |
| Код Уктвед | 9503008500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матеріал упаковки | Картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкові машинки та техніка |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | Великобританія |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Зелений, різнобарвний |
| Ширина | 31 см |
| Код | 036881432852 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 224 ₴




