Велика машинка Guidecraft Block Science Trucks Дерев'яний евакуатор 37 см (G7532) 4931463
- В наявності
- Код: 4931463
4 923 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Великий евакуатор демонструє дітям принцип роботи простого механізму. Цей великий дерев'яний евакуатор дає розуміння колісних та осьових технологій для підйому та опускання блоків. Дитина може помістити блоки в кран і провернути рукоятку в передній частині кузова, щоб подивитися, як працює шків. дерева (бука) з пластиковими деталями дає уявлення дітям про прості механізми: колесо і вісь. будівельними дерев'яними блоками із серії Unit Blocks.
Розвиває: просторове мислення, соціальна взаємодія, дає поняття про інженерію та роботу простих механізмів.
Розміри: 38,7 x 14 x 28,6 см.
Розвиває: просторове мислення, соціальна взаємодія, дає поняття про інженерію та роботу простих механізмів.
Розміри: 38,7 x 14 x 28,6 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G7532 |
| Вага | 5.55 кг |
| Вага (кг) | 5 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 37 см |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина | 26 см |
| Код Уктвед | 9503009900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Координація рухів | 1 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал упаковки | Картон |
| Методики навчання | Stem |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкові машинки та техніка |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Серія | Block Science |
| Країна реєстрації ТМ | Сша |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 50 см |
| Код | 716243075322 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 923 ₴




