Велика машинка Guidecraft Block Science Trucks Бетонозов дерев'яний 38 см (G7530) 4931462
- В наявності
- Код: 4931462
6 162 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велика вантажівка наочно демонструє дітям принцип роботи простого механізму. Велика дерев'яна вантажівка має бетонозмішувач, яка пов'язана з колесами за допомогою 5 різних шестерень. Коли вантажівка їде, бетонозмішувач крутиться. Машина підходить для використання з серією Unit Blocks, занять за методикою STEM, заохочує конструювання, командну роботу, соціальну взаємодію і самовираження. .
Бетонозмішувач обертається, коли вантажівка рухається вперед або назад.
Іграшка призначена для використання з будівельними дерев'яними блоками з серії Unit Blocks.
Розвиває: просторове мислення, соціальна взаємодія, дає поняття про інженерію та роботу простих механізмів. див.
Бетонозмішувач обертається, коли вантажівка рухається вперед або назад.
Іграшка призначена для використання з будівельними дерев'яними блоками з серії Unit Blocks.
Розвиває: просторове мислення, соціальна взаємодія, дає поняття про інженерію та роботу простих механізмів. див.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G7530 |
| Вага | 6.34 кг |
| Вага (кг) | 6 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 27 см |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина | 33 см |
| Код Уктвед | 9503009900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Координація рухів | 1 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал упаковки | Картон |
| Методики навчання | Stem |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкові машинки та техніка |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Серія | Block Science |
| Країна реєстрації ТМ | Сша |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 44 см |
| Код | 716243075308 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 162 ₴




