Велика машинка Guidecraft Block Science Trucks Стінобитна машина дерев'яна 45 см (G7533) 4931464
- В наявності
- Код: 4931464
6 162 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велика стінобитна машина демонструє дітям принцип роботи простого механізму. Машина має знімний причіп із великим дерев'яним краном та кулею. Діти можуть використовувати кулю для руйнування будівель з дерев'яних блоків.
Машина підходить для використання з серією Unit Blocks, занять за методикою STEM, заохочує конструювання, командну роботу, соціальну взаємодію і самовираження. механізмах: маятниках.
Знімний причіп з великим дерев'яним краном. Кран обертається і дитина може направляти кулю для руйнування конструкції з блоків. Шарнірно-зчленований причіп дозволяє вантажівці здійснювати круті повороти.
Іграшка призначена для використання з будівельними дерев'яними блоками з серії Unit Blocks. 5 см.
Машина підходить для використання з серією Unit Blocks, занять за методикою STEM, заохочує конструювання, командну роботу, соціальну взаємодію і самовираження. механізмах: маятниках.
Знімний причіп з великим дерев'яним краном. Кран обертається і дитина може направляти кулю для руйнування конструкції з блоків. Шарнірно-зчленований причіп дозволяє вантажівці здійснювати круті повороти.
Іграшка призначена для використання з будівельними дерев'яними блоками з серії Unit Blocks. 5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G7533 |
| Вага | 6.4 кг |
| Вага (кг) | 6 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 29 см |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина | 33 см |
| Код Уктвед | 9503009900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Координація рухів | 1 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал упаковки | Картон |
| Методики навчання | Stem |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкові машинки та техніка |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Серія | Block Science |
| Країна реєстрації ТМ | Сша |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 51 см |
| Код | 716243075339 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 162 ₴




