Сумка господарська Wallaby на 14л 4613888
- В наявності
- Код: 4613888
465 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка господарська Wallaby на 14л 2071
Опис сумки:
- Матеріал: прогумований поліестер.
- Регульована ручка для носіння через плече.
- Один великий відділ на замку.
- Додаткова кишенька на лицьовій стороні.
- Має розширення на 20%.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер 600 Ден.
- Розміри в см (ШхВхГ): 32x25(36)x19.
- Вага(кг): 0,39 кг.
- Об'єм, л: 13,98.
- Колір: чорний.
- ТМ Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Кількість відділень | 1 |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Текстиль |
| Розмір | Середній |
| Призначення | Унісекс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ергономічні ручки | Немає |
| Підкладка | Немає |
| Розміри | |
| Висота | 320 см |
| Глибина | 160 см |
| Об`єм | 14 л |
| Ширина | 290 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.39 |
| висота, см | 25 |
| Глибина, см | 19 |
| Об'єм, л | 13.98 |
| Тип сумки | Дорогенька сумка |
| Ширина, див | 32 |
| Додаткові характеристики сумок-візок | |
| Складна конструкція | Немає |
| Наявність стільчика | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465 ₴













