


Жіноча сумка клатч чорна код 3-486 4982732
- В наявності
- Код: 4982732
665 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на кнопку
Сумка має два відділи та перегородку на змійці
Довжина ланцюжка 108 см
Розмір сумки 20*14*7,5 см
Стильна жіноча чорна сумка зі штучної шкіри з декоративним брелоком, що надає їй особливої особливості. Сумка компактного розміру 20*14*7,5 см, що робить її ідеальним аксесуаром для повсякденного використання. Усередині передбачені два відділи та перегородка на блискавці для безпечного зберігання дрібниць.
Довгий ланцюжок довжиною 108 см дозволяє носити сумку через плече. Золота фурнітура підкреслює елегантність і завершує образ. Додайте стиль та практичність у свій гардероб! Замовте цю сумку з брелоком прямо зараз і доповніть свій образ модним аксесуаром.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ББ |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1080 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Оздоблення та прикраси | Намистини |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Кнопки |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | 2 основні, Перегородка на змійці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 665 ₴




