

Набір для в'язання гачком у косметичці принт леопард 4967185
- В наявності
- Код: 4967185
1 330 ₴
Набір для в'язання гачком - це універсальний комплект, що ідеально підходить як для початківців, так і для досвідчених майстрів. До набору входить все необхідне для створення унікальних виробів: різнокольорові гачки, якісна пряжа і різноманітні аксесуари, які допоможуть вам у будь-якому в'язальному проекті.
Цей набір створений для зручності та комфорту. Гачки різних розмірів виготовлені з міцних матеріалів, таких як алюміній і метал, що гарантує довговічність і точність у роботі. Ергономічний дизайн гачків знижує навантаження на руки, роблячи процес в'язання легким і приємним.
У наборі є 5 кольорових мотків пряжі з високоякісної бавовни, яка вирізняється м'якістю і міцністю, що дає змогу домогтися відмінних результатів у в'язанні. Завдяки своїй практичній упаковці, всі компоненти набору легко зберігати і транспортувати, що робить його ідеальним подарунком для любителів в'язання.
Особливості:
- 11 металевих гачків
- 9 різнокольорових алюмінієвих гачків
- 5 мотків пряжі
- Кабельні голки, арочні голки, голки з великим вушком, U-подібні косові голки
- Намотувальна пластина у формі рибки
- Сантиметрова стрічка, ножиці, лінійка
- Зручна сумка для зберігання всіх інструментів
- Вага: 488 г
- Розмір: 42*24*3 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Крючков |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 1 330 ₴




