Легка сумка-рюкзак трансформер 2 в 1 | Міська сумка універсальна 5181092
- В наявності
- Код: 5181092
895 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легка сумка - рюкзак 2 в 1 Live in style бежева з оливковою
Опис товару:
- Виріб виготовлений з міцної синтетичної тканини.
- Одне основне відділення на блискавці. Всередині розташований відділ для ноутбука або документів формату А4.
- Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
- Дві відкриті кишені на бічних поверхнях рюкзака.
- Дві ручки для носіння сумки в руках.
- Два ремінці з нейлону для носіння на плечах.
Характеристики:
- Основний матеріал: поліестер.
- Розміри: 40 x 30 x 13 см.
- Об'єм: 27 літрів.
- Вага: 340 г.
- Виробник: Live in style, Австрія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LS |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 30 мм |
| Об`єм | 15.0 |
| Стать | Унісекс |
| Глибина | 13 мм |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Міський |
| Вага | 350.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | Міські |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴













