Ніж складаний SRM Swift 125L-GB, чорний 5178395
- В наявності
- Код: 5178395
790 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис складаного ножа SRM Swift 125L-GB, чорного:
Колекція ножів Swift призначена для повсякденного носіння. Це той випадок, коли компактність, гострота та надійність сходяться в одному інструменті.
Надтонкий клинок форми Drop Point з особливо гострим кінчиком справляється і з точними проколами, і з чистим різанням. Водночас конструкція важить лише 45 г і майже не відчувається під час носіння.
У ножі SRM Swift 125L-GB використовуються такі матеріали:
- Шведська сталь Sandvik 12C27 у клинку. Це нержавіюча сталь з дрібнозернистою структурою, загартована до твердості 56–58 HRC. Кромка довго тримає робочу гостроту, легко заточується і найголовніше — стійка до корозії. Матовий фініш (Brush) приховує відбитки пальців та інші наслідки експлуатації.
- Накладки G10 на руківʼї. Багатошаровий склотекстоліт не боїться вологи, перепадів температур та побутової хімії. Шорстка поверхня дає міцний хват, що особливо важливо під час силової роботи та носіння рукавичок.
Осьовий вузол працює на сталевих підшипниках. Відкриття ножа виконується однією рукою — натисканням на невидимий фліпер. За фіксацію відповідає замок Liner Lock.
З правого боку руківʼя закріплено кліпсу Tip-Up. Затискач передбачає непомітне носіння інструмента, дозволяючи повністю сховати його у кишені.
Характеристики:
- колір – чорний;
- профіль клинка – Drop Point;
- тип заточування – прямий;
- сталь клинка – шведська нержавіюча сталь Sandvik 12C27;
- твердість клинка – 56-58 HRC;
- спосіб відкриття – невидимий фліпер;
- сталеві підшипники в осьовому вузлі;
- тип запірного механізму – замок Liner Lock;
- матеріал руківʼя – G10;
- повна довжина – 186 мм;
- довжина леза – 80 мм;
- товщина в обуху – 2.5 мм;
- вага – 45 г;
- є одна позиційна кліпса Tip-Up.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SRM |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 45 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Кишеньковий, туристичний, тактичний |
| гарантія | 12 місяців |
| Довжина колодки | 106 мм |
| Довжина клинка | 80 мм |
| Загальна довжина | 186 мм мм |
| Марка стали | Sandvik 12C27 |
| Твердість клинка | 56-58 Hrc |
| Колір ручки | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴













