Беж - спортивно-дорожня сумка з великими кишенями по бокам та з довгим ремінем в комплекті (5174) 5120697
- В наявності
- Код: 5120697
750 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Харків.
40х22х20 см.
В комплекті знімний регульований плечовий ремінь
Одне відділення на блискавці.
Усередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
По бокам кишені на блискавці.
Екошкіра
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ББ |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Спортивний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Овальна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 180 мм мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Відділення | 1 основне, Відділення для дрібниць, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефона |
| Тип | Сумка для покупок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴













