Чорний — стильний, молодіжний, елегантний рюкзачок на блискавці, добре тримає форму (0535-3) 5006121
- В наявності
- Код: 5006121
786 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Харків.
21 см ширина. 23 см висота. 10 см дно.
Одне відділення на блискавці.
Усередині відкрита кишеня.
Спереду та сзаду кишені на блискавках.
На фото та на відео рюкзак порожній, добре тримає форму.
Штучна шкіра з крокодиловим принтом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ББ |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 100 мм |
| Відділення | 1 основне, Відділення для дрібниць, Зовнішня кишеня на застібці, потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефона |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Овальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 786 ₴













