


Віброзвуковий відлякувач кротів на сонячній батареї VG15082 5016654
- В наявності
- Код: 5016654
620 ₴
Віброзвуковий відлякувач кротів ефективно виганяє шкідників, що мешкають в ґрунті: гризуни (щури, миші, землерийки), кроти, змії, капустянки, стоноги.
Ці шкідники мають неймовірно гарний слух і реагують на будь-які звуки в ґрунті. Відлякувач VG15082 користується саме цією особливістю земляних шкідників. Його конструкція здатна відтворювати вібрації + звук кожні 30 секунд. Така робота приладу змушує покинути всіх, хто мешкає в ґрунті шкідників, які знаходяться на площі в 1000 кв.м.
Відлякувач кротів слід помістити в тій зоні, в якій спостерігається найбільша приватна активність шкідників. Звукова хвиля пристрою поширюється в ґрунті одночасно в усіх напрямках. Необхідно, щоб на її шляху не було перешкод.
Застосування:
- З'єднати контакти «капелюшка» приладу і ніжки.
- З'єднати «капелюшок» приладу з алюмінієвою ніжкою.
- Зробити в ґрунті заглиблення, відповідно діаметру приладу.
- Вставити прилад в землю, не доходячи 3-4 см до «капелюшка».
- Добре ущільнити ґрунт навколо приладу.
У разі замерзання або затоплення ґрунту необхідно витягти електронний відлякувач гризунів із землі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verk Group |
| Зона дії | 1000 кв.м |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 250 г |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 155 мм |
- Ціна: 620 ₴




