

Пастка для мух з атрактантом Fly Trap FT 001 4769349
- В наявності
- Код: 4769349
320 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пастка для комах призначена для знищення всіх видів мух і ґедзів.
Мухи є переносниками багатьох захворювань і паразитів, більше не потрібно боротися з ними за допомогою хімії. Пастка абсолютно нешкідлива для людини, приманює мух запахом в пастку, звідки вони не можуть вибратися.
Щоб активувати приманку для мух і ґедзів в пастку необхідно засипати атрактант, додати води та розмістити її на сонці на 1-2 дні. Пастка комах одноразова, вміщує в себе до 20 000 мух і активна протягом місяця. Призначена для використання на відкритому повітрі далі від будинку, щоб відвертати від вас мух.
Відмінний засіб від мух у дворі.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 215 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Основні атрибути | |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна речовина | Ацетаміприд — 2,5 |
| Вид шкідника | Мухи, Сліпені |
| Час дії | 30 днів |
| Комплектація | Пакет-Ловчина — 1 шт., атрактант — 1 шт. |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комах, що літають |
| Принцип дії | Пастка з приманкою |
| Тип комах | комахи, що літають |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴




