Ігровий набір Paw Patrol Рятувальний міні-автомобіль з водієм Гончик (SM17791/4540) 4992571
- В наявності
- Код: 4992571
399 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вирушай на допомогу разом з улюбленими цуценятами та міні рятувальними автомобілями Щенячого патруля!
Щеня Гончик одягнений у класичну уніформу Щенячого патруля і дуже деталізований. А міні рятувальний автомобіль оснащений рухомими колесами, що робить гру ще динамічнішою. Гоночна машинка розміром 6 см завдовжки і 5 см заввишки ідеально вміщається в невеликій долоні або в кишені. Це робить їх ідеальними іграшками, які діти можуть брати з собою куди завгодно!
Щеня Гончик одягнений у класичну уніформу Щенячого патруля і дуже деталізований. А міні рятувальний автомобіль оснащений рухомими колесами, що робить гру ще динамічнішою. Гоночна машинка розміром 6 см завдовжки і 5 см заввишки ідеально вміщається в невеликій долоні або в кишені. Це робить їх ідеальними іграшками, які діти можуть брати з собою куди завгодно!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Paw Patrol |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Sm17791/4540 |
| Вага | 0.09 кг |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 5 см |
| Код Уктвед | 9503009500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Ігрові набори |
| Країна реєстрації ТМ | Канада |
| Тип | Товар |
| Ширина | 13 см |
| Код | 681147024540 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴




