
Знищувач з липкою вставкою Pomel Trio steel, 80 кв.м 4769418
- В наявності
- Код: 4769418
9 400 ₴
Пастка комах для професійного використання виготовлена з нержавіючої сталі та має ступінь захисту IP21.
Знищувач комах має дві люмінесцентні лампи потужністю 15 Вт, що дає діапазон залучення до 80 кв.м.
УФ лампа має спеціальну плівку, для захисту від забруднення продукції уламками скла або хімічними речовинами (в тому числі з'єднань ртуті) в разі ламання.
Залучені комахи не випадуть, а гарантовано залишаться на липкому вкладі.
Відсутність іскри дозволяє використовувати пастку на вибухонебезпечних об'єктах.
Ще однією перевагою приладу є безшумна робота, що важливо для використання в людних місцях.
Прилад можна підвісити або встановити на піднесеній поверхні.
Простий у використанні: легка заміна липких вкладів і ламп.
Принцип роботи:
Використовується система залучення шляхом поєднання спеціальних інсектицидних флуоресцентних ламп і клейового картриджа.
Залучені світлом УФ ламп, комахи потрапляють всередину приладу, де надійно приклеюються до клейкого вкладу. Спіймані комахи не випадають, як в знищувачі з сіткою під напругою, що дозволяє використовувати Pomel Trio поруч з продуктами харчування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pomel |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Площа дії | 80 кв.м |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3000 г |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 485 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Ресурс лампи | 8000 годин |
- Ціна: 9 400 ₴




