Скатертина водовідштовхувальна ТЕП Aquastop Light Gray С-04189-29833 150х200 см світло-сіра 4915532
- В наявності
- Код: 4915532
760 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект наволочок ТЕП
Комплект наволочок ТЕП виготовлений з якісної тканини ранфорс, що забезпечує міцність та довговічність виробу. Комплект складається з двох наволочок, які прості у догляді та легко стираються. Вони допоможуть створити затишну атмосферу у спальні та забезпечать комфортний сон. Ви можете комбінувати їх із різними кольорами постільної білизни, дати волю своїй фантазії.
Характеристики:
- Тип: комплект наволочок
- Призначення: для подушки
- Матеріал: бавовна, ранфорс
- Кількість у наборі: 2 шт
- Розміри: 50х70 см
- Виробник: ТЕП
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕП |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип виробу | Скатертина |
| Форма скатертини | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Загальна кількість предметів | 1 |
| Форма | Прямокутна |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Тип | Наволочка |
| Основний матеріал наволочки | Полиэстер |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Кількість в наборі | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴









